ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ


Євросоюз - це політичне і економічне об'єднання, яке налічує 28 європейських країн-учасниць. Головна мета його створення - утворення єдиної економічної зони, яке тягне за собою введення єдиної валюти. ЄС - це свого роду держава з держав, в якому існує свій уряд, свої закони, суд, грошова одиниця і т. Д.

 

Юридично ЄС був утворений в 1992 році, коли був підписаний Маастрихтський договір. Саме тоді договором були визначені початкові позиції ЄС по зовнішній політиці і політиці безпеки.

 

В даний час діють три типи угоди, які передбачають різну ступінь інтеграції в ЄС: членство в ЄС, членство в зоні євро і участь в шенгенській угоді. При цьому, членство в ЄС не визначає автоматичне входження в список країн Шенгену. А в зону євро входять не всі країни-учасниці ЄС. Наприклад: шенгенська угода між Великобританією та Ірландією підписано на особливих умовах і з обмеженнями.Великобританія також не входить в зону євро. Таку ж принципову позицію з нею поділяють Швеція і Данія. А Норвегія, Швейцарія, Ісландія і Ліхтенштейн не є членами ЄС, але входять в шенгенську зону.

 

Список країн Євросоюзу 2017

 

     Австрія

Італія Словаччина

     Бельгія

Кіпр Словенія

     Болгарія

Латвія Фінляндія

     Великобританія

Литва Франція

     Угорщина

Люксембург     
Хорватія

     Німеччина

Мальта Чехія

     Греція

Нідерланди Швеція

     Данія

Польща Естонія

     Ірландія

Португалія  

     Іспанія

Румунія  


 

Населення Євросоюзу і поширення іноземних мов

 

Станом на 2014 рік, населення Євросоюзу становить понад 500 млн. Жителів. На даний момент Євросоюз не включає в себе деякі європейські країни, але офіційно визнає 24 іноземні мови. За статистикою, 8 найпоширеніших в ЄС мов - це німецький (19%), французька (13%), англійський (12%), італійський (11%), іспанська та польська (по 9%), румунський (7%), голландський (5%).

 

Економіка Євросоюзу

 

Відразу після створення ЄС, на території всіх країн, які до нього увійшли, був створений єдиний європейський ринок. Незважаючи на те, що в складі ЄС 28 країн, єдину валюту - євро використовують 18 країн, утворюючи Єврозону. ВВП Євросоюзу досягло 14,79 трильйонів, що становить близько 20% світового обсягу виробництва.Євросоюз - це найбільший світовий експортер і найбільший імпортер товарів і послуг.У всіх членів ЄС стандартизований вид паспорта.

 

Нерухомість Євросоюзу

 

Ні для кого ні секрет, що покупка нерухомості в Європі є вигідним вкладенням фінансових коштів. При тому, що ціни на нерухомість останнім часом стабільно зростають, це одночасно є гарантією збереження капіталу і дає можливість відчутного щомісячного доходу від оренди. До того ж, зараз ринок європейської нерухомості відкритий для всіх бажаючих. А покупка нерухомості, наприклад, в такій країні як Латвія, дасть ще й можливість отримати європейський вид на проживання і взагалі забути про те, що таке шенгенська віза. 

Після старту програми по наданню ВНЖ в Латвії  в обмін на інвестиції, жителі пострадянського простору швидко оцінили перспективну можливість придбання нерухомості в європейській країні, де 90% населення - російськомовні. Не випадково Латвія займає перші позиції по зручності і простоті імміграційного законодавства - ВНЖ в Латвії оформляється швидко і на всю сім'ю.