Чехія вирішила не тільки збільшити квоту на надання українцям робочих віз, але і має намір істотно спростити отримання необхідних документів. Загалом, поки в Польщі нашого брата ображають, поки можна рвонути в Чехію.

Кабінет міністрів Чехії вирішив збільшити квоти на надання робочих віз для громадян України. Нові зміни також прискорюють і спрощують отримання необхідних документів для українців. Про це 31 січня повідомили DW.

За новими законами Чехія зможе видавати до 800 додаткових робочих віз щомісяця. В даних зміни виявилися зацікавленими також чеські роботодавці.

Перед цим з відповідним проханням звернувся до уряду Союз роботодавців Чехії, Торгово-промислова палата Чеської Республіки та Конфедерація чеської промисловості.

За їхніми даними, сьогодні в Чехії 132 тисячі відкритих вакансій. В першу чергу мова йде про сферу ІТ, будівництві, промисловості, електроніці, авто- і машинобудування.

Разом з цим з 2018 року почали діяти нові правила працевлаштування іноземців у Польщі.

Ми можемо допомогти вам у виготовленні Чеської робочої візи за хорошу ціну і швидкі терміни.Звертайтеся за адресою-вул.Замкова 22 офіс 2. 067-131-46-28;063-564-46-83