Робота за кордоном-це вигідно, престижно і цікаво!

 

Але, вибираючи Чехію як країну для працевлаштування та проживання, Вам необхідно розуміти, чим обумовлений Ваш вибір, і в чому привабливість цієї країни.Работа в Чехії-це початок Вашої адаптації для подальшого життя в Європі.

Чехія - це центр Європи і знаходиться відносно недалеко від Вашого будинку, що суттєво знижує Ваші витрати на поїздку.

-Невеликі терміни оформлення документів

-Невисока вартість оформлення документів на робочу візу в Чехію в порівнянні з іншими країнами

-Близькість чеської мови до нашої рідної мови

У 2007 році Чехія вступила в Шенгенську зону, що дозволяє вільно пересуватися по Європі.

В даний час у зв'язку з вступом Чехії до Євросоюзу середня заробітна плата щороку підвищується і складає в середньому 800-1100 доларів для жінок і 1100- 1500 доларів для чоловіків.

 

Само собою зрозуміло, що знання чеської мови є величезною перевагою при прийнятті на роботу. Доведеться змиритися з умовою, що треба буде вивчити чеську мову якомога швидше. Час, необхідний для вивчення чеської мови, становить в середньому півроку за умови, що Ви працюєте в чеському середовищі.

 

Особливо широко користується попитом робота за кордоном, серед якої є як  робота для малокваліфікованих працівників (це - будівництво, прибирання, навантажувальні роботи, шкідливе виробництво, важка праця і т.д.), так і кваліфікована робота (це - токарі, зварювальники, фрезерувальники, швачки , муляри, теслі, медсестри).

 

На малокваліфікованих роботах оплата в середньому становить для чоловіків близько 4 доларів на годину, для жінок - 3.5 долара за годину. Для фахівців оплата в середньому становить 6 доларів на годину для чоловіків і 5 доларів на годину для жінок. Часто працюють з переробкою до 10 - 12 годин. Якщо робота без житла, то житло коштує в середньому 150 доларів на місяць. На харчування необхідно приблизно 150 доларів на місяць.

 

Просимо Вас звернути увагу на те, що по приїзду до Чехії у Вас повинна бути необхідна сума грошей на перший час (для проїзду на транспорті, харчування і т.д.)

 

Робочі візи в Чехію в основному оформляються на 3 місяці. Після закінчення цього терміну дозвіл на роботу в Чехії можна продовжити за умови двосторонньої угоди.

 

Оформлення робочої візи - один із способів отримання посвідки на проживання в Чехії.

Ми здійснюємо наймання персоналу за заявкою роботодавця, і підбираємо роботу для претендентів з подальшим працевлаштуванням в Празі або її околицях. Для отримання робочої візи Вам необхідно отримати дозвіл на роботу в Чехії і оформити робочу візу.

 

Для оформлення документів на робочу візу від Вас буде потрібно:

 

-звичайна ксерокопія першої сторінки з відміткою про реєстрацію з терміном дії не менше 1,5 років;

-оригінал довідки про несудимість за місцем проживання. Зазвичай така довідка видається в обласному управлінні МВС;

-заповнена інформаційна анкета(допомогаємо в цьому питанні). 

-3 фотографії 3,5 x 4,5 см (паспортного розміру).

Всі документи, крім написаних російською або українською мовою, повинні бути перекладені на чеську мову! 

Термін підготовки нами документів - 30 - 60 днів. Після цього готовий пакет документів ми відсилаємо Вам експрес-поштою, і Ви здаєте їх в чеське консульство. На момент подачі документів термін дії вашого закордонного паспорта повинен бути не менше 1,5 років. Розгляд документів в консульстві зазвичай триває до 2-х тижнів .

 

Приходьте і оформіть візу!Вул.Замкова 22.офіс 2.

067-131-46-28;063-564-46-83